Kabiny systemowe producent

Firma Mebelpłyt to jeden z czołowych producentów mebli na zamówienie w województwie mazowieckim. Zajmuje się również hurtową i detaliczną sprzedażą płyt i akcesoriów meblowych. Posiada bardzo nowoczesny park maszynowy oraz duże magazyny składowe.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Polityka jakości

Głównym celem firmy jest dostarczenie produktu o jak najwyższej jakości wykonania, trwałości i niezawodności, co zresztą czynimy dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i wykwalifikowanej kadrze pracowników.

brand-1
brand-2

Płyta HPL jet wysokociśnieniowym,

warstwowym tworzywem termoutwardzalnym , wyprodukowanym z warstw papieru impregnowanego żywicą fenolową. Płyta posiada wysoką wytrzymałość na zarysowania i uderzanie. Płyta jest wodoodporna. Powierzchnia płyt jest łatwo zmywalna. Kabiny wykonane z płyty HPL można śmiało nazywać „wandaloodpornymi“.

Płyta wiórowa laminowana to nic innego jak

wióry drzewne sprasowane i nasączone żywicami oraz dwustronnie pokryta laminatem. Krawędzie elementów pokrywane są obrzeżem ABS.

Drzwi wyposażone są w zawiasy samodomykające,

gałkę oraz blokadę z możliwością awaryjnego otwarcia i wskaźnikiem stanu „wolne –zajęte“. Konstrukcja kabin wspar-ta jest na nogach regulowanych. Wszystkie okucia są wykonane ze stali nierdzewnej. Elementy łączone są ze sobą kształtownikami aluminiowymi anodowanymi.

Kabiny systemowe kabiny wc

Kabiny WC

Kabiny sanitarne HPL są nowoczesnym, estetycznym i bardzo trwałym rodzajem zabudowy toalet. Do ich wykonania wykorzystujemy płyty kompaktowe z laminatu HPL o grubości 12 mm.

Szafki ubraniowe

Szafki basenowe z HPL wykonywane w/g projektów indywidualnych, cechują się ogromną trwałością i funkcjonalnością oraz elegancją, przeznaczone do pomieszczeń wilgotnych.

zabudowy

Wykonujemy lekkie ścianki działowe, zabudowy i przegrody pryszniców oraz blaty umywalkowe, kabiny do natrysków, boksy do fizykoterapii, biurowe ścianki działowe z płyty HPL.

ponad 0

Projektów rocznie

0

zadowolonych klientów

0

Lat doświadczenia

Kabiny HPL – wytrzymałość i niezawodność

Kabiny HPL wystawione na długotrwałe działanie wilgoci nie tracą swoich właściwości i są odporne na zarysowania.
Laminat na płycie HPL uniemożliwia rozwój bakterii i grzybów na jego powierzchni.